Imprezy dla dzieci Warszawa

Naszą specjalnością jest dobra zabawa. Wierzymy, że imprezy firmowe dla dzieci to inwestycja, która przyniesie Twojej firmie wiele korzyści. Okazując troskę najmłodszym, ocieplisz wizerunek organizacji i sprawisz, że pracownicy i ich rodziny poczują się częścią większej społeczności. Pomożemy Ci zorganizować tego typu wydarzenie oraz sprawimy, że mali goście na długo zapamiętają dostępne na nim atrakcje.

Fantastyczne imprezy dla dzieci

To, co dla innych stanowi wyzwanie, dla nas jest prawdziwą przyjemnością. Od lat zajmujemy się organizacją i oprawą dużych eventów. Imprezy dla dzieci motywują nas do wysiłku. Angażujemy się w nie całym sercem. Maluchy są bardzo wymagające, ale gdy mają ku temu warunki, potrafią się świetnie bawić. Przekonaliśmy się o tym wiele razy, organizując Mikołajki, Dzień Dziecka, kreatywne zajęcia w wakacje, pikniki lub inne imprezy firmowe dla dzieci.

Szczególnie cenne są nasze doświadczenia zdobyte w Warszawie. Znajdują się tutaj największe firmy polskie i oddziały światowych marek. Z usług Dontero korzystały topowe brandy, co najlepiej świadczy o naszym profesjonalizmie. Z sukcesem organizowaliśmy zarówno firmowe Mikołajki dla kilkuset uczestników, jak i pełne gier i zabaw pikniki dla dzieci, na których gościliśmy nawet 1000 osób.

Dziecko jedzące watę cukrową

Eventy stacjonarne i plenerowe dla najmłodszych

Dbamy o to, aby na każdym wydarzeniu panowała przyjazna i pełna ciepła atmosfera. Dlatego organizując imprezy dla dzieci czy pikniki zatrudniamy tylko zaufanych i wykwalifikowanych animatorów. Nasi współpracownicy i pracownicy mają doskonały kontakt z dziećmi i podobnie jak nas, ich również cieszy każdy dziecięcy uśmiech i szczera radość. Spontaniczne reakcje najmłodszych oraz zadowolenie Twoich pracowników to najlepszy wyznacznik udanej imprezy firmowej.

Dbamy też o pełne brzuszki naszych gości. Na eventach mali smakosze znajdą smakołyki w postaci czekoladowej fontanny, gofrów bąbelkowych czy samodzielnie wykonanych lizaków. Atrakcyjna forma podania sprawia, że słodkie i słone przekąski cieszą się dużym powodzeniem. Mikołajkowe i świąteczne spotkania firmowe są okazją do udekorowania pysznych pierniczków. Oferta cateringowa uwzględnia również ulubione dziecięce specjały.

Dzieci uczące się lepić z gliny

Pikniki dla dzieci

Zabawa na świeżym powietrzu to świetna forma aktywności. Fantastycznym pomysłem są pikniki rodzinne dla pracowników. Podczas takiego wydarzenia, dzieci mają wiele frajdy. Organizujemy dla nich liczne konkursy i zawody sportowe. Kibicujący im rodzice stanowią dodatkowe wsparcie. Obowiązkowym punktem każdego firmowego pikniku jest malowanie dziecięcych buziek. Nasze animatorki – wizażystki są w tej roli niezastąpione.

Nie pomijamy żadnej z grup wiekowych. Na nasze pikniki zapraszamy nawet najmniejsze dzieci. W kąciku malucha przygotujemy miejsce do karmienia dla mam, przewijak i inne udogodnienia dla niemowląt. Na specjalnie rozłożonych matach mogą baraszkować raczkujące dzieci. Na te nieco starsze czeka basenik z kulkami.

Impreza piknik dla dzieci w Warszawie

Eventy dla dzieci – najważniejsze atrakcje

To, co wyróżnia naszą ofertę to nieszablonowe podejście. Nie działamy według schematów i stale szukamy kreatywnych rozwiązań. Pamiętamy o maluszkach, ale też o przedszkolakach, starszych pociechach, a nawet o nastolatkach. Mikołajki dla dzieci pracowników okraszamy sporą dawką atrakcji. Podobnie traktujemy inne firmowe eventy dla dzieci. Pokaz baniek mydlanych czy niezapomniany pokaz iluzji to świetne przykłady naszych możliwości organizacyjnych.

Pracownicy Twojej firmy i ich pociechy docenią mniej spektakularne, ale równie ciekawe wydarzenia związane z eventem czy piknikiem. Organizujemy zabawy plastyczne, zabawne konkursy, eksperymenty i doświadczenia warsztatowe. Goście są aktywnymi uczestnikami zabawy, a nie tylko biernymi obserwatorami.

Podczas imprez nie ma sztuczności. Mikołajkowe przebranie naszego animatora byłoby mało znaczącym rekwizytem, gdyby nie pasja włożona w rozmowy z dziećmi. Wspólna fotografia na tle ścianki z firmowym logo stanie się trwałą pamiątką spotkania.

Jeżeli planujesz integrację pracowników, zaproś na nią najmłodszych. Imprezy mikołajkowe dla dzieci podobnie jak inne organizowane dla nich firmowe eventy są świetną formą pogłębiania relacji.