Imprezy integracyjne. Firmowe wyjazdy integracyjne

Wraz z rozwojem firmy, z pewnością przybywa w niej coraz więcej pracowników, co przekłada się na jej wyniki – to wspaniale! Życzymy Państwu jednak, aby nowo zatrudnieni pracownicy mieli okazję, by się lepiej poznać z każdej strony – nie tylko tej zawodowej. Integracja zespołu to ważny czynnik zwiększania jego produktywności, o którym nie wolno zapominać! Dzięki Dontero masz możliwość oddać organizację planowanego spotkania integracyjnego w nasze doświadczone ręce.

Organizacja imprez integracyjnych w Warszawie

Firma to ludzie – to dzięki nim udaje się tworzyć fantastyczną społeczność, która każdego dnia rozwiązuje bieżące problemy i wypracowuje zyski dla przedsiębiorstwa, wykorzystując do tego swoją kreatywność, intuicję oraz profesjonalne przygotowanie zawodowe. W rozmaitych badaniach produktywności zespołu bardzo często okazuje się, że kłopotem bywają problemy z komunikacją. Te zaś często wynikają z braku znajomości własnych mocnych i słabych stron oraz zwykłego zrozumienia dla drugiego człowieka. Wyjazdy firmowe to finansowane przez firmę krótkie wycieczki, których zadaniem jest nie tylko wspólne spędzanie czasu przy dobrym jedzeniu czy alkoholu lub zwiedzanie, ale przede wszystkim budowanie prawidłowych relacji. Gdy Twoja firma potrzebuje organizacji imprez integracyjnych, Warszawa ma nas – Dontero. Specjalizujemy się w tym od lat i w tym czasie zrealizowaliśmy już wiele takich wyjazdów.

Imprezy integracyjne Warszawa – dlaczego warto je nam zlecić?

Gdy chodzi o imprezy integracyjne, Warszawa jest zdecydowanie jednym z miast, w których organizujemy ich najwięcej, z uwagi na bardzo duże zagęszczenie mniejszych i większych firm potrzebujących naszych usług. Imprezy integracyjne dla kilkudziesięciu, czy nawet kilkuset pracowników zdecydowanie warto oddelegować firmie zewnętrznej, takiej jak Dontero. Dbamy o każdy detal ich organizacji, począwszy od noclegów i posiłków w klimatycznych miejscach, poprzez pracowników odpowiedzialnych za prowadzenie rozmaitych zabaw, aż po catering i różne ciekawe atrakcje, które sprawią, że wspólna firmowa zabawa będzie nie tylko przyjemna, ale przede wszystkim zaowocuje jeszcze lepszym zgraniem się zespołu. Powierzając nam wyjazdy integracyjne do zaplanowania, możesz po prostu cieszyć się nimi tak jak każdy inny uczestnik. Jesteśmy profesjonalną agencją z wieloletnim doświadczeniem, dysponujemy szeroką bazą kontaktów zarówno do restauracji czy innych firm oferujących nam swoje produkty i usługi, jak również do celebrytów, którzy świetnie sprawdzają się w roli konferansjerów lub gwiazdy wieczoru!

Imprezy integracyjne z noclegiem – co proponujemy?

Największą popularnością cieszą się u nas imprezy integracyjne z noclegiem. Dostosowujemy ofertę do ilości uczestników, proponując hotel, który zapewni wszystkie potrzeby kwaterowanego tam zespołu. Uczestnicy wyjazdu mogą w wolnych chwilach skorzystać z wyjątkowych stref relaksu – na przykład basenów czy saun, dzięki czemu będą bardziej kojarzyć tę wycieczkę z urlopem niż z pracą. Załatwiamy sprawdzony transport autokarami na miejsce. Na miejscu oferujemy wyjścia do polecanych przez nas restauracji, ale również bankiety i posiłki wysokiej jakości w hotelu. Co najważniejsze – zapewniamy organizację rozrywek, dzięki którym Twój zespół będzie miał szansę sprawdzić swoje mocne i słabe strony w praktyce!

Wyjazdy integracyjne – jakie zajęcia przewidujemy?

Integracja zespołu polega przede wszystkim na wspólnym wykonywaniu określonych zadań, mających sprawdzić ich różnorodne umiejętności. To na przykład zdolności przywódcze, umiejętność rozwikływania skomplikowanych zagadek, kreatywność, zmysł instruktora, zdolności zachowania zimnej krwi w stresujących sytuacjach, odwagę i tym podobne cechy. Organizowane przez nas spotkania integracyjne nie będą więc jedynie pogaduchami przy dobrym jedzeniu i alkoholu. Na to również znajdzie się miejsce i czas – ale po zajęciach, które są clue każdego takiego wyjazdu. Mamy wiele ciekawych scenariuszy zabaw do wyboru. To między innymi konstruowanie pojazdów, nagrywanie prawdziwych filmów, odtwarzanie scenek, poszukiwanie skarbów, zabawa w agenta i wiele innych. Daj nam znać, jakie umiejętności swoich pracowników chciałbyś wydobyć na światło dzienne, lub w jakich konkurencjach sprawdzić ich – dzięki obserwacjom uczestników podczas zabawy być może uda Ci się wyłonić najlepszego lidera zespołu, którego dotąd nie brałeś pod uwagę, lub obsadzić wolne stanowisko w inny sposób, niż dotychczas planowałeś. Wszystko to z korzyścią dla Twojej firmy!

Spotkania integracyjne – pełne wyżywienie

Dbamy o to, aby integracja zespołu przebiegała w miłej, nieskrępowanej atmosferze, ale również w akompaniamencie smacznego jedzenia. W ramach wieczornego poczęstunku jesteśmy w stanie przygotować klasyczny bufet – odpowiednio udekorowany, z możliwością dostarczenia stołów i sprzętów niezbędnych do jego wykonania. Znajdą się na nim potrawy ciepłe i zimne, mięsne oraz wegetariańskie – tak, aby każdy z uczestników wyjazdu znalazł na nich coś dla siebie. Nie zabraknie też słodkości – na przykład w postaci czekoladowej fontanny, samodzielnie pieczonych i ozdabianych donutów czy gofrów bąbelkowych oraz wielu innych smakołyków. Współpracujemy z najlepszymi firmami, które są w stanie w odpowiednim miejscu i czasie zorganizować posiłki, które pozwolą na zaspokojenie apetytu licznych pracowników Twojej firmy.

Integracja zespołu – na pewno się uda

Imprezy integracyjne z Dontero to mnóstwo śmiechu, zabawy, atrakcji, dobrego jedzenia, kreatywnych wyzwań i relaksu w klimatycznych okolicznościach przyrody. Ten czas spędzony z pracownikami wykorzystaj przede wszystkim na wypoczynek i na to, by ich dobrze poznać. Nic nie zbliża tak do siebie ludzi, jak wspólne rozwiązywanie zagadek, tworzenie kreatywnych dzieł sztuki, czy jedzone razem posiłki. To najlepszy sposób na to, aby pracownicy zapomnieli na chwilę o codziennych zawodowych obowiązkach i na pewien czas znów stali się dziećmi. Po powrocie do firmy atmosfera z pewnością będzie bardziej zażyła – będą oni lepiej znali siebie nawzajem, lubili i szanowali, a wspólne wspomnienia scementują ich relacje i sprawią, że praca zespołowa zacznie przynosić faktyczne, wymierne efekty – sam się wkrótce przekonasz!

Jeśli czujesz, że Twoim pracownikom przyda się chwila oddechu, zapomnienia i jeszcze lepszego poznania siebie nawzajem – pomyśl o imprezie integracyjnej w jakimś miłym zakątku Polski. Skontaktuj się z naszym przedstawicielem – poznamy szczegóły Twojej firmy, założenia wyjazdu lub spotkania integracyjnego, jakie chcesz osiągnąć, i na tej podstawie przygotujemy specjalnie dla Ciebie ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.