Organizacja imprez świątecznych dla firm Warszawa

Święta to doskonała okazja, aby spotkać się ze współpracownikami na prywatnej stopie i choć na kilka godzin oderwać się od służbowych maili i telefonów. Dlaczego warto zlecić świąteczny firmowy event zewnętrznej firmie Dontero? Jest ku temu wiele powodów!

Organizacja imprez świątecznych Warszawa – outsourcing to klucz

Firmowe spotkanie przed Bożym Narodzeniem to klimatyczny czas, w którym pracownicy powinni wyłączyć komputery i telefony, a skupić się na miłych rozmowach, śpiewaniu kolęd, wspólnej zabawie i żartach. Powierzenie przygotowania takiej wigilii pracownikom, nawet w czasie godzin pracy, to nienajlepsze rozwiązanie. Powinni oni poczuć się w tym dniu docenieni i szanowani, a firmowe imprezy świąteczne, które trzeba samemu przygotować, odzierają z magii całe to przedsięwzięcie. Dlatego warto w tym dniu postawić na outsourcing – firma Dontero z Warszawy w ciągu kilku godzin udekoruje odpowiednią salę w Twojej firmie lub poza nią, zorganizuje przekąski, napoje, nastrojową muzykę, a nawet zadba o drobne upominki świąteczne dla pracowników! Outsourcing to zdecydowanie klucz do tego, aby wigilia firmowa była wydarzeniem, na którym każdy z pracowników chętnie się pojawi.

Dlaczego warto zlecić to w Dontero?

W związku z rozwojem przedsiębiorstwa, warto nie tylko projektować nowe plany podbijania kolejnych rynków, ale także dbać o zgrany, doświadczony zespół specjalistów – to wartość niematerialna, którą w dzisiejszych czasach należy szczególnie doceniać. Największe i najbardziej dochodowe przedsiębiorstwa inwestują pewną część swoich corocznych przychodów w pozasłużbowe spotkania właśnie po to, aby integrować ze sobą zespół i okazać mu swój szacunek. Wzrost możliwości finansowych przedsiębiorstwa warto zaakcentować również poprzez postawienie na ciekawe, rozwojowe eventy świąteczne. W czasie ich trwania można nie tylko jeść, pić i dzielić się opłatkiem, ale również pojechać na stok i zjeżdżać na nartach, zorganizować zawody na torach saneczkowych i inne zabawy, które wspaniale odprężają i pozwalają lepiej się zintegrować, poznać i wzmocnić atmosferę w firmie. Jeśli uważasz, że potrzebna Ci prawdziwa wigilia firmowa, Warszawa to miasto dające mnóstwo możliwości w zakresie miejsc jej urządzenia – nie musi to być jedno z pomieszczeń w firmie. Zlecając to Dontero otrzymasz różne propozycje scenariuszy imprezy dostosowane do Twojego budżetu, z których wybierzesz ten najciekawszy.

Ludzie rozmawiający na imprezie świątecznej

Jak zaplanować idealną imprezę świąteczną?

W zależności od profilu Twojej firmy, możemy zorganizować wystawny, ekskluzywny bankiet świąteczny, szalone zabawy na świeżym powietrzu połączone z późniejszą kolacją z wigilijnymi potrawami, czy spotkanie tematyczne o zupełnie innym, unikalnym charakterze. Jednym z zagadnień, jakimi zajmujemy się w Dontero jest organizacja imprez świątecznych na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie zadbać o każdy aspekt tego wydarzenia – lokal, jedzenie, napoje, zabawy, materiały reklamowe, dekoracje, a nawet noclegi, transport i rodzaje kreatywnych wyzwań, wraz z zatrudnieniem do tego celu odpowiednich osób lub celebrytów. Powierzając to nam, z pewnością poczujesz, że to najlepsza firmowa impreza, w jakiej uczestniczyłeś!

Eventy z Dontero – maksimum satysfakcji, minimum Twojej inwencji

Jesteśmy specjalistyczną firmą organizującą od wielu lat spotkania firmowe dla poważnych klientów biznesowych i doskonale znanych w Polsce, a nawet na świecie marek. Naszym celem jest zwiększenie do maksimum Twojej satysfakcji z powierzenia nam tego zadania, a zmniejszenie inwencji własnej, dzięki czemu masz więcej czasu i energii, by realizować własne zawodowe projekty, podczas gdy Twoja impreza świąteczna „organizuje się sama”. Wysłuchamy Twojej koncepcji na spędzenie tego przedświątecznego czasu z pracownikami, określimy budżet, jaki został zaplanowany na ten czas i przygotujemy w jego ramach kilka ciekawych scenariuszy opartych o to, o czym rozmawialiśmy. Gdy któryś z nich zostanie zaakceptowany – możesz śmiało zapraszać swoich pracowników na wigilię firmową konkretnego dnia o wybranej godzinie i w ustalonym miejscu – do tego czasu wszystko zostanie przygotowane tak, jak oczekujesz!