Eventy na otwarcie inwestycji. Otwarcie obiektów.

Wielkie sukcesy trzeba świętować! Dla przedsiębiorców może nimi być na przykład wybudowanie nowego osiedla mieszkaniowego, szpitala, zakładu produkcyjnego, który da zatrudnienie wielu osobom, krytej pływalni dla lokalnej społeczności. To jednak wcale nie koniec przedsięwzięcia, a dopiero jego początek. Zanim zacznie ono przynosić realne zyski, warto nagłośnić je w mediach. Eventy z okazji zakończenia inwestycji to dobry pretekst, by pokazać światu, na co stać Twoją firmę!

Dlaczego warto świętować otwarcia obiektów?

Duże nakłady finansowe, miesiące planowania przedsięwzięcia, udział w przetargach, mnóstwo czynności organizacyjnych – wszystko po to, aby finalnie stanąć przed gotowym budynkiem, który ma szczególne znaczenie nie tylko dla inwestora, który go sfinansował, ale również dla firmy budowlanej i lokalnej społeczności. Otwarcia inwestycji to wielkie wydarzenie, które warto odpowiednio wcześniej nagłośnić w mediach. Wszystko po to, aby puścić w świat informację o tym, że już niedługo nowy obiekt zacznie funkcjonować pełną parą, i aby od pierwszych dni jego działalności móc czerpać z niego zyski. Dzięki eventom otwarcia możliwe jest zaprezentowanie szerszej publiczności efektów wytężonej wspólnej pracy wielu przedsiębiorstw, które przyczyniły się do powstania danego miejsca. To idealny moment, aby wypromować firmy budowlane, biura projektowe, przedsiębiorstwa wykonujące instalacje, sponsorów i innych. Wielkie medialne wydarzenie na tę okoliczność powinno zwrócić uwagę społeczeństwa, które z pewnością na tej inwestycji skorzysta.

Port dla łodzi znajdujący się obok wysokich budynków

Eventy z okazji otwarcia inwestycji – jak je zorganizować?

Podczas tego typu przedsięwzięć najważniejsze będzie przecięcie wstęgi, symboliczne wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę, wzniesienie toastu lampką szampana, wystawny bankiet. Jako agencja eventowa z dużym doświadczeniem w organizacji tego typu przyjęć zadbamy o to, aby każdy z zaproszonych gości poczuł, że znalazł się w wyjątkowym miejscu i świętuje nowy etap w życiu danego przedsiębiorstwa i lokalnej społeczności. Zakończenie inwestycji, która ma znaczenie strategiczne dla firmy to doskonały moment, by przypomnieć o sobie w mediach, wzmocnić swój wizerunek. Chcemy, abyś nie musiał odczuwać na sobie ciężaru bycia organizatorem takiego wydarzenia, lecz abyś mógł cieszyć się nim i czerpać z niego to, co najpiękniejsze.

Dlaczego warto skorzystać z usług Dontero?

Rozumiemy, jak ważne jest celebrowanie ważnych etapów na drodze rozwoju Twojego przedsiębiorstwa, i celem Dontero jest ułatwienie Ci przygotowania eventu, który będzie odpowiednio zaaranżowany. Zadbamy o oprawę muzyczną, oświetlenie, dekoracje, catering, a nawet scenariusz oraz gadżety reklamowe, które przydadzą się podczas promowania marki. Dla nas najważniejszy jest efekt – dołożymy wszelkich starań, aby goście oraz dziennikarze opuszczający przyjęcie czuli, że brali udział w czymś naprawdę istotnym i w przyszłości chętnie monitorowali postępy inwestycji, co przełoży się na zainteresowanie Twoją marką i zapewni jej jeszcze lepszą promocję.